Kapusvētku dievkalpojumi:

• Biķeru kapos svētdien, 25. augustā, plkst. 13.00;
  • Ulbrokas Meža kapos svētdien, 1. septembrī, plkst. 13.00.

Biķeru draudzes nometne “Sinajs 2019”

Šovasar draudzes nometne notiks no 22. jūlija līdz 26. jūlijam atpūtas bāzē “Kliģi”, kas atrodas Tukuma rajona Džūkstes pagastā:

• ierašanās nometnes vietā – 22. jūlijā no plkst. 12:00;
  • prombraukšana – 26. jūlija vakarā (pēc vakariņām).

Dalības maksa par nometni (kopā 5 dienas):

• bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) – bezmaksas;
  • bērniem līdz 7 gadu vecumam – EUR 38,00;
  • pieaugušajiem – EUR 75,00.

Par nometni jāmaksā pilnā apmērā arī tajā gadījumā, ja plānojat nometnē pavadīt mazāk par piecām dienām. Ir iespēja pašiem sakombinēt dienas ar citiem draudzes locekļiem tā, lai tiktu aizpildītas visas piecas dienas.

Līdzi jāņem savi trauki un higiēnas līdzekļi. Uz vietas būs gultas veļa, tualetes papīrs un roku ziepes.

Sīkāku informāciju par nometnes vietu varat apskatīt mājaslapā www.kligi.lv

Lūdzam pieteikties nometnei līdz 7. jūlijam pie mūsu draudzes locekles Daces Gusarovas pa tālr. 28334132 vai e-pastu: dace.gusarova@pronami.lv

Ja jūs sadzirdat Kristus aicinājumu nest gaismu šīs pasaules tumsā – atbalstiet Vārda pasludināšanu, piedaloties misijā Teksts kā vides objekts”

Jūs varat palīdzēt:

• piedāvājot vietu Svēto Rakstu tekstu izvietošanai – brīvu zemes laukumu vai brandmūri;
  • ar savu līdzdalību izgatavošanā, uzstādīšanā, transportēšanā vai saskaņošanā ar valsts un pašvaldību institūcijām;
  • ziedojot projektam “Teksts kā vides objekts”.

Konts: LV21PARX0000570101013
Saņēmējs: Latvijas Evaņģēliski luteriskā Baznīca
Maksājuma mērķis: Projektam “Teksts kā vides objekts”

Lai Dievs svētī!