Nesvētā trīsvienība

Nesvētā trīsvienība

Maikls A. Lokvuds ir mācītājs Pestītāja evaņģēliski luteriskajā draudzē, Tūvumbā, Kvīnslendas štatā, Austrālijā. Viņš ir arī misijas biedrības “Radošā Vārda sadraudzība” vadītājs. Viens no biedrības darbības virzieniem ir mācītāju un evaņģēlistu izglītošana, lai sagatavotu tos jaunu draudžu veidošanai Dienvidaustrumāzijā. Maikls A. Lokvuds par savām mājām sauc Austrāliju, taču viņš ir dzimis un izaudzis Papua-Jaungvinejā misionāru ģimenē un lielu savas dzīves daļu ir pavadījis ASV. Kopā ar sievu Neiomiju viņi audzina divus dēlus – Ašeru un Džeidonu – un caur to ir pieredzējuši lielu Dieva žēlastību. Viņš arī atzīst savu elku kalpību, kuru ikdienu mācās sist krustā, lai dzīvotu tikai ticībā Jēzus Kristus žēlsirdīgajām dāvanām.

 

Luterisma Mantojuma Fonds